ŽIVOT S BEREM, BEENOU, HELGOU, SHADOWSEM A NĚKOLIKA KOŇMI Z KOZÍ HŮRKY

Českou Kanadou 2012

V termínu 11.-12.2. 2012 se konal náš tradiční závod psích spřežení Českou Kanadou. Za naše barvy závodil Bořek v kategorii MSKJ2 - tzn. lyžař se dvěma psy na midové trati 36km. Oba dny bylo azúro, teploty hluboko pod -15 st. C, chvílemi i -24! Sněhu tak akorát a já jsem mohla jen závidět. Bořek s Beenou a Helgou vybojovali bronzovou medaili (zlato získal Šarky s Černým a Joyem a stříbro Honza Bielik s Lentilkami, čtvrtý byl Udo Trummer. Já jsem si aspoň odpoledne vzala Shadowse poprvé před běžky (tvářil se, jako bych ho zapřahala běžně, prostě šel dopředu :-) ) - projeli jsme si asi 17km s Boudovkou a Dagem.
Beenčin brácha Buddy běžel ve čtyřspřeží (MB) s Viktorem Vlčkem, druhý brácha Oach a táta Kessie běželi v desítce s mou sestřičkou Sárou. Kessie a Oach nyní bojují na 100hodinovém Českém Nonstopu, držme jim pěsti!