ŽIVOT S BEREM, BEENOU, HELGOU, SHADOWSEM A NĚKOLIKA KOŇMI Z KOZÍ HŮRKY

Dogtrekking 35 km na Točník

Dogtrekking 35 km na Točník - obrázek

Dogtrekking 35 km na Točník - obrázek

S bráchou a celou smečkou jsme se vydali svižným tempem na odpolední trénink na Točník, o kterém jsme včera mluvili. Kamarádi se totiž v sobotu toulali po Brdech a my jim tiše záviděli, protože jsme se místo toho podíleli na rekonstrukci domku. Tak jsme psy vytáhli aspoň dnes, zato pořádně.

Michal si zapřáhl Beenu a Benjiho, já Terry a Bera. Prvních dvanáct kilometrů jsme doslova letěli, psi byli natěšení a navíc tam fungovala davová psychóza - navzájem se hecovali. Coddy šel mezi mnou a bráchou a ještě stíhal odbíhat a očichávat vzdálené stromky. Z Hředlí na Točník jsme šli po málo využívané, zato nádherné stezce: je to žlutá turistická, vede jaksi klikatě po skalnatých špičkách hřebene, na jehož konci je hrad Točník. Cesta je členitá a poměrně náročná, ale opravdu krásná. Na Točníku jsme se osobně poznali s hradním kozlem Markem (sympaťák) a užili si výhled na Rokycansko, který se otevře, když člověk hrad obejde kolem.

V točnické hospodě U krále Václava IV. měli dnes vzácného hosta - čtrnáctistupňový granát Harold, lahoda! Lepší pivo jsem snad neměla. Dala jsem si dvě a cesta pak byla taková....veselá. Bráchovi samozřejmě ke stejnému stavu stačilo jedno. :o)

Když jsme šli zpět údolím V Potocích, začalo se stmívat. Nešli jsme tedy přes vrchol Vraní skály, jak jsme měli v plánu, ale stočili to rovnou do Svaté a pak lesem a polemi skoro až domů.

Terry, které bude třináct let, táhla jako šílená celou trasu! Majitelé kolivlků, vaši psi mají výborný genetický základ. I Coddy trasu ušel bez problémů, natož potom naše trekařské trio Benji-Bee-Bero. Ale je fakt, že se staroušky chodíme celý život pravidelně na výlety, takže mají kondici.

FOTKY ZDE! http://kolivlci.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_trenink_35km_-_na_Tocnik/

30.11.2008 22:04:00
Juliana_boiohaemum
Vítej, kdož vstoupils. Zanech nám v návštěvní knize vzkaz, budeme tomu rádi. :-) Berovlci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one