ŽIVOT S BEREM, BEENOU, HELGOU, SHADOWSEM A NĚKOLIKA KOŇMI Z KOZÍ HŮRKY

Krajem K. H. Máchy 2012

Ve dnech 28.-30.9. jsme se zúčastnili krásného treku v režii Alči Kohlové a jejího týmu. 
Základní tábor byl v RS Sever ve Mšeně, na okraji CHKO Kokořínsko. Trasa vedla překrásnou přírodou pískovcových skal a mechových zákoutí, moc jsem jim trek záviděla. Naše smečka byla plně využita: 
LONG: Bořek + Helga, Linda Šauerová + Bero
MID: Karel Vlach + Beena
Shadow dělal v pátek doprovodného psa mně a Tonče u kočárku (krásně se venčil s Martiným jorkšírkem Timem a naprosto samozřejmě se snesli, což mě velmi těší v jeho vrčivém období), v sobotu jsem si s ním zaběhla 12km do Kokořínského dolu. 
Bořek vyrazil s Lubošem Bodlákem, protože spolu šli už Stezku vlka, a byl rozhodnut s ním dojít do cíle bez bivaku. Luboš je masochista a po celou dobu závodu nejí, jenom pije pivo a kafe. Bořek tedy taky moc nestavěl na jídlo, což se jim oběma vymstilo - bylo jim blbě od žaludku... Na 66.km měl Bořek krizi a Luboš mu utekl, ale krize byla překonána a přes velmi divoké bloudění za tmy došel v 6 ráno bez bivaku. Helga šla celou dobu v tahu, jak je pro ni charakteristické, takže mu hodně pomohla.
Bero s Lindou bivakoval na 45.km a zbytek došli druhý den, Linda naprosto nadšená, jak je Bero perfektně ovladatelný a jak nádherně tahá do kopce :-) Došli v sobotu odpoledne.
Beena s Karlem zvládli 38km za 9 hodin a naštěstí jsme Karla přesvědčili, že příště už půjde long. :-))
Tento víkend začne musherská sezona, kára je vytažena a závody se blíží!
A2.jpg
A.jpg
AA.jpg
DSC_6436.jpg
01.10.2012 22:47:05
Juliana_boiohaemum
Vítej, kdož vstoupils. Zanech nám v návštěvní knize vzkaz, budeme tomu rádi. :-) Berovlci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one