ŽIVOT S BEREM, BEENOU, HELGOU, SHADOWSEM A NĚKOLIKA KOŇMI Z KOZÍ HŮRKY
Brdy 2013

Brdy 2013

Dogtrekkingový výlet po VÚ Jince, 30km, březen 2013

Jen co slezl sníh natolik, aby se dalo chodit pěšky, utekli jsme se smečkou (Helga, Shadow, Bero) na celý den do brdských lesů. Z Jinců na Koníček, Tok a Jordán, cíl v Zaječově. Ze Zaječova nás odvezl Ivan autem, díky :-))
28.-31.3. se Beena s Karlem toulala Moravským krasem (mid na dogtrekkingu Šlapanický vlk 2013), v pondělí dokonce na Brdech, nedaleko našeho pohybu!
P1130832.JPG
P1130840.JPG
P1130842.JPG
P1130847.JPG
Bludná psice na Jizerkách 2013

Poslední říjnový (!) víkend se konala nejdrsnější dogtreková akce roku. Cca 100km sychravými Jizerskými horami, cestou přes všecky prudké vrcholy, rašeliniště, mokřady...celý pátek pršelo a v noci teplota klesla na minus sedm a déšť namrzal. Všechny dřevěné chodníky na rašeliništích byly jako brusliště..všechny záchytné kameny při stoupání na vrcholy též.. Juliána si vzala zateplené plastové boty z lidlu za 300Kč (vypadaly jako bytelné trekovky!) a po 30km dostala křeče do lýtkových svalů a kolem achillovky, takže byla ráda, že dopajdala okruhem zpět do tábora. Bořek s Helgou to vzali vážně a šli s Lubošem a Rockym přes noc. Dopotáceli se v nepřítomném stavu kolem osmé ranní. Helga v naprosté pohodě, Bořek vyřízenej. Ale sobotu prospali svorně oba. :-) Beena s Karlem šli mid a zvládli ho kolem 11hodin.
Shadow

Shadow

Krušnohorský dogtrekking 2013

Juliána a Shadow se zúčastnili desátého ročníku akce Zuzky Junkové. Trasa vedla těmi nejpěknějšími místy, z Červeného hrádku přes Jezeří na Mníšek a Horu sv.Kateřiny, Lesnou, Kalek...palačinky se Honzovi opět povedly, Shadow šlapal jako hodinky. Na 58. km jsme přišli s Aničkou Tichou a Peťou Dvořákem, se kterými jsme šli od startu, v Lesné v hospodě jsem ale vyrazila dřív a v mžení a tmě za svitu čelovky propotácela do Kalku do seníku, odkud jsme druhý den vyrazili s Lukášem Herčíkem a její háravou Annie. Byla to paráda.
DSCF0771.jpg
DSCF0797.jpg
DSCF0798.jpg
Vítej, kdož vstoupils. Zanech nám v návštěvní knize vzkaz, budeme tomu rádi. :-) Berovlci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one