ŽIVOT S BEREM, BEENOU, HELGOU, SHADOWSEM A NĚKOLIKA KOŇMI Z KOZÍ HŮRKY

Fíkovník - moje keltské znamení

Fíkovník - Něžný a líný

Nikdy se nevzdávej, nikdy se nevzdávej! Ani když mnohokrát zabloudíš. Má mimořádnou fantazii a kreativní sílu. Je citlivý a senzibilní. Je smyslný i intuitivní, jak se říká „slyší i trávu růst“. Jeho něžnost a zranitelnost ho uvádí do emocionálních problémů. Jeho láska je hluboká stejně jako jeho žal. Dokáže se obrnit skořápkou, aby nebyla vidět jeho zranitelnost. Tvrdě pracuje a hledá odvahu k překonání obtíží v životě. Statečnost také znamená stát za sebou a svou pravdou, i když se vítězství zdá být téměř nemožné a všechno hovoří proti tobě a ty zjevně nejsi pánem situace. Právě v tu chvíli můžeš prokázat svoji odvahu a s otevřeným srdcem hájit to, co v sobě pociťuješ jako správné. V partnerství se často zbytečně blokuješ a máš strach se projevit naplno. Nevěříš si, a tím vztah vázne. Neboj se se více prosazovat.

Ocitáš se kolikrát v nezáviděníhodné situaci, zmocňuje se tě pak únava a stres proto, že si nevěříš, ale život tě neustále povzbuzuje k činům. Jsi rozený erotický svůdce, ale tvůj něžný a zranitelný charakter tě přivádí často do emocionálních problémů. Svým duševním rozpoložením jsi schopen nadšení, hluboké lásky, ale i stejně tak velkého žalu. Tvá nálada zažívá časté kolísání, a to vztahu také nepomáhá.

Není pro tebe jednoduché se prosazovat na pracovišti, v obchodě či ve škole. Zapracuj na sobě, dodej si odvahu a nepodceňuj se. Zbytečného váhání bys mohl později litovat. Důvěřuj si, jsi dost silný. Máš velmi dobrou intuici, dokážeš vnímat změny především v emocionální oblasti druhých lidí. Cítíš měnící se nálady, slyšíš i trávu růst. Vždy ochotně dáváš to, po čem sám toužíš: teplo, bezpečí domova, kulturní a smyslové požitky. Neboj se identifikovat se svým konáním, pak se uplatní i tvůj velký umělecký talent.
30.06.2008 18:15:59
Juliana_boiohaemum
Vítej, kdož vstoupils. Zanech nám v návštěvní knize vzkaz, budeme tomu rádi. :-) Berovlci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one