ŽIVOT S BEREM, BEENOU, HELGOU, SHADOWSEM A NĚKOLIKA KOŇMI Z KOZÍ HŮRKY
Aneb jak slepej k houslím...
Od strejdy Čápa (mučitele houslí a trýznitele houslařů) jsem dostala rozkaz dostavit se v pátek 27.6. do Rakovníka s houslemi. Odjezdila jsem Tarunku, vlítla do sprchy a letěla s Berem a houslemi na vlak. Do poslední chvíle jsem netušila, do čeho jdu.

Čáp ke mně přisednul ve vlaku a v Rakovníku mě přivedl do zahrady, kde seděli samí mystičtí lidé. Hned první dojem byl úžasný. Z těch lidí sálal vnitřní klid a pozitivní energie, jako sálá z řemeslníků, kteří se v životě věnují naplno tomu, co je baví. A co to bylo za lidi? Byli to absolventi a bývalí studenti houslařské a kytarářské školy v Lubech/Chebu. Od pátku do neděle se hrálo a řádilo s nástroji, zobalo zahradní ovoce, plavalo a popíjelo. Během těch tří dní jsem načerpala tolik hudební energie, že mám zas chuť do nového projektu a že snad i něco podniknu... Představa brzo vykrystalizuje v něco konkrétního, a pak už to bude záležet na štěstí... Bero byl v sedmém nebi, protože mu všichni házeli pryžovou kuličku, byl se svou Julií a nikdo po něm nic nechtěl, naopak ho tu a tam někdo pomazlil nebo mu přilepšil kouskem jídla. :o)

Takže, strejdo Čápe, ta akce byla skvělá a já jsem hrozně ráda, že jsem tam zabloudila. A příště musíme zrealizovat tu symfonickou aranž Dobré noci, protože to, co jsme hráli tam, to byl skotskej punk. :o)

Scots wha hae!

 

02.07.2008 00:47:53
Juliana_boiohaemum
Vítej, kdož vstoupils. Zanech nám v návštěvní knize vzkaz, budeme tomu rádi. :-) Berovlci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one