ŽIVOT S BEREM, BEENOU, HELGOU, SHADOWSEM A NĚKOLIKA KOŇMI Z KOZÍ HŮRKY
CODDY - obrázek

CODDY - obrázek

Cesar Ivrom cs (Let´s Be Good z. Grönegau x Arleta z Vrchovských roklí)
Coddy se narodil v roce 1996. Po půl roce se s námi přestěhoval z pražského bytu na venkov, kde vyrostl lítajíc po loukách se svou společnicí Terry. Nebyl den, kdy jsme spolu nechodili po kopcích, neplavali v přehradě nebo se netahali o provaz. Coddy si umí nádherně hrát, září mu oči a bručí radostí. Je to poměrně dominantní, ale velmi vyrovnaný pes, který nezkazí žádnou legraci. Je to šlechtic, osobnost. Jako malá jsem věděla jen o výstavách, takže s výcvikem jsme začali později, až po čtvrtém roce. A přesto ještě v jedenácti letech vyhrál nejlepší poslušnost podle BH nad maliňáky a německými ovčáky! Coddy je pro mě Pan pes, a vím, že ať přijde jakýkoli pes do mého života, Coddyho nikdy nikdo nenahradí. Nyní je Coddymu dvanáct let a už ho musím šetřit. Na většinu akcí se mnou nejezdí, beru ho jen na veteránské závody agility a krátké klidné procházky do 10km. Coddy mě strašně moc naučil, co se týče etologie a služebního výcviku.

Výstavy:

 Krajský vítěz, Výborný 3 na Klubové výstavě KCHKS mezi 30 psy, vždy oceněn za impozantnost, samčí výraz, hluboký hrudník a sportovní kondici, bohatou srst a pružný pohyb.

Sportovní výcvik:

Zkoušky BH, ZPU1, ZZO, ZOP, závody podle ZVV1

Agility:

Vicemistr Evropy Juniorů, Vicemistr ČR mládeže, stříbro na Mezinárodním poháru plemen....závodil hodně v letech 2002-2006, běhal ve třídě A3 a na trávě zvládl postupovou rychlost i 4, 7 m/s!

11.07.2008 21:30:29
Juliana_boiohaemum
Vítej, kdož vstoupils. Zanech nám v návštěvní knize vzkaz, budeme tomu rádi. :-) Berovlci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one