ŽIVOT S BEREM, BEENOU, HELGOU, SHADOWSEM A NĚKOLIKA KOŇMI Z KOZÍ HŮRKY
TERRY - obrázek

TERRY - obrázek

Německý ovčák bez PP, celočerná fena
Terry žila do pěti měsíců přivázaná na metrovém vodítku za křeslo ve vrátnici, kde kouřil vrátný jednu cigaretu za druhou. Když jsme si ji přivezli domů, byla vystrašená a nesocializovaná. Napadala všechno menší a slabší.

Terry jsme si vzali jako kamarádku k Coddymu k domku, stal se z nich nerozlučný pár. Kromě odchovaných kolivlků je spojuje i věk - jsou to naši "staroušci" a často je vídáme ležet na zahradě bok po boku.

Jako dítě jsem s Terry chodila na cvičák (ZKO Jinonice) a díky jejím rychlým reakcím a chuti do práce jsme často jezdily po předváděcích akcích poslušnosti. Párkrát jsme závodily i v agility a vyhrály titul Dítě a pes 2001 a vyběhaly postup do A3. Protože je Terry velmi temperamentní a nádherně táhne, zapřahala jsem ji ještě donedávna do dvojky s Berem. Šla se mnou můj první dogtrekking - Osamělého vlka 2003, a pak Stezku vlka 2006 a Krušnohorák 2007. Sice jde stále ještě pěkně v tahu, ale už ji s sebou beru jen na krátké trasy, je to babička.

Terry je ale maminčina osobní fenka, takže její hlavní náplní je doprovod mamči na procházkách přírodou a na akcích tradičního čínského cvičení. :-)

15.07.2008 23:04:22
Juliana_boiohaemum
Vítej, kdož vstoupils. Zanech nám v návštěvní knize vzkaz, budeme tomu rádi. :-) Berovlci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one