ŽIVOT S BEREM, BEENOU, HELGOU, SHADOWSEM A NĚKOLIKA KOŇMI Z KOZÍ HŮRKY

Hanácká NVP Brno 7.1.2012

Hanácká NVP Brno 7.1.2012

Hanácká NVP Brno 7.1.2012

Shadow má první CAJC! 
Zkusila jsem ho jako ročního a velmi pěkně osvaleného a nasrstěného vzít na první výstavu. Je to pes ze samoty, tak nevěděl, co je to za divnou akci a proč tam celý den sedíme a čekáme jen na to, aby obklusal dvě kolečka po koberci, krutě ho to nebavilo. Ale na druhou stranu byl nadšený z toho množství psů k očuchání a olíbání. V předvečer výstavy jsem ho vykoupala (jen vlažnou vodou, bez chemie): získala jsem o odstín světlejšího psa! Do rána uschnul v hotelovém pokoji, moc si užíval, že je jen se mnou a chodil za mnou jako stín. 
V kruhu byli čtyři mladí psi, rozhodčí Štefan Štefik se rozhodl pro Shadowse, nakonec i v soutěži o nejlepšího mladého (BOJ). Máme velkou radost! V soutěži o vítěze plemene (BOB) rozhodlo zejména to, že Shadow se ještě neumí předvádět, kroutil se tam a lehal si - právem se nedostal do užšího výběru. BOB dostala italská fena Chanel, éterická štíhlá něžná bytost. 
V době čekání na posouzení jsem si obešla oblíbená plemena, belgičáky, choďáky a kolie...se slzami v očích jsem se bořila do hřív kolií, Kodýšku, chybíš mi.
09.01.2012 15:21:53
Juliana_boiohaemum
Vítej, kdož vstoupils. Zanech nám v návštěvní knize vzkaz, budeme tomu rádi. :-) Berovlci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one