ŽIVOT S BEREM, BEENOU, HELGOU, SHADOWSEM A NĚKOLIKA KOŇMI Z KOZÍ HŮRKY

Letní výcvikové tábory

Letos jsme oprášili naše psy ve sportovní kynologii!
Absolvovali jsme výcvikový tábor letováků v Městci Králové a jinečáků v Lázních Bělohrad. V Městci složil DEVÍTILETÝ Bero ZMku na krásné body (stopa 38 bez předmětu/posluš. 38/obrana 43) a dvouletý Shadow šel do počtu na ZZO, splnil na 48b.
V Bělohradě byl celý týden přítomný figurant (Ivan Bindík), a tak jsme dvakrát denně cvičili obrany, poslušnosti a každé ráno stopy. Helga kousala ze všech nejlépe, ale protože není připravená na stopách, na ZM nešla, zato splnila ZOP na 90bodů - výborně! S Bořkem, byla to jeho první zkouška z výkonu :-))
Bero měl jít do počtu na ZVV1 a byl moc hezky připravený, ale nakonec jsem se rozhodla, že budu respektovat svůj slib a nechám mu už důchod, a tak kousal pro radost a šel tři velmi těžké stopy a těšila jsem se tím, jak je nadšený, rychlý a...zkušený. Je to mazák. Je to radost :-)
Shadow splnil BH u Luboše Jánského na 46b, konečně to má za sebou :-) a ZM taky na krásné body - stopa 43 (bravurní zalehnutí předmětu, ALE protože zkouška byla na týden používané a prokrmené louce, občas se tam něčím živil a kvůli tomu jsem mu musela třikrát připomenout "hledej stopa", takže jsem ho připravila o body. Poslušnost 44 - lehni předvedl zásadně na kýtu, lenoch, aport byl pomalý, ale jinak to měl pěkné. No a obrana 38 - nejdřív málem vyštěkal rozhodčího, nikdy jsme totiž s "rozhodčím" necvičili, ale pak se přeorientoval, zákusy měl nádherné,plné, ale z rukávu jsem ho sundavala, protože pouštěčku nikdy nedělal :-))
Tak. Bero má důchod, Shadowse čeká letos ještě ZVV1 a IPO-VO a Helga si možná příští rok zkusí pro radost ZPU1.
12.08.2013 21:57:18
Juliana_boiohaemum
1
Vítej, kdož vstoupils. Zanech nám v návštěvní knize vzkaz, budeme tomu rádi. :-) Berovlci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one